cropped-Nordgranit-logo-sinine-1.png

Miks valida kivi?

Nordgranit meeskonna prioriteet on Sinu rahulolu nii toote, tarne kui hinna osas. Meie pakutavas valikus on tasapinnad, kaminafassaadid, aknalauad, väliköögid, vannitoad, trepid jpm. Materjalidena kasutame kvartsi, marmorit ja graniiti.

 

Vahet pole, kas soovid vanale köögile uut töötasapinda või planeerid täiesti uut. Sama saame öelda ka vannitoa, väliköögi, trepi ja aknalaua kohta. Kõigi nende elementide valmistamiseks on kivi kõige vastupidavam ja ilusam valik. Kivi hinna kujundab selle kaevandamine, logistika ja töötlus. Tänaseks on erinevate puitmaterjalide hinnad kivile järgi jõudnud ja hinnavahe pole enam suur. NordGraniti kollektiiv usub, et suudame Sind üllatada taskukohase hinnaga, andmata järele kõrges kvaliteedis.  

Meie eesmärk on pakkuda lahendusi klientide ideedele, olgu nendeks pöörased erisoovid või tavalahendused. Kui idee puudub, aitame selleni jõuda. 

Järgnevalt anname lühidalt nõu, kuidas endale kivist töötasapinda valida:

  • Erinevatel kivitüüpidel on erinevad omadused. Graniiti väärtustatakse tema loodusliku mustri, struktuuri ja värvi poolest. See sobib ideaalselt nii sise- kui välitingimustesse.
  • Marmor on looduslik, unikaalne, väga puhas ja ajatu. Marmor on poorne ja vedelikke imav materjal. Kontrolli, kas Sinu lemmikmarmor sobib soovitud kohta.
  • Kvartskivi puhua on tegemist tehismaterjaliga, mis on tugev mittepoorne materjal. See on väga praktiline ja lihtsasti hooldatav.
  • Erinevatele kividele on saadaval palju erinevaid värve, ka selliseid, mida looduses ei leidu.
  • Kivi on ilus, praktiline, vastupidav ja looduslik. Teatud kivid sobivad paremini sisetingimustesse kui välitingimustesse ja vastupidi.

Eelnev loetelu ei anna kindlasti tervikpilti ning seetõttu soovitame alati kohtumist kliendi juures, et kohapeal anda parimaid soovitusi ja leida sobivaim materjal teostuseks. 

1 thought on “Miks valida kivi?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *