cropped-Nordgranit-logo-sinine-1.png

Materjalid

Aitame Sul valida parima kivist lahenduse!

Täieliku tootevaliku nägemiseks kliki tootja logol.

Marmor

Marmoril on selge muster ja klaarid jooned, mis teeb sellest majesteetliku ja luksusliku looduskivi. Marmor sobib ideaalselt vannitubadesse, aknalaudadeks, kamina faassaadiks ning põranda- ja seinakatteks. Marmorit pakume poleerituna ja lihvituna.

Kvarts

Kvarts ehk presskivi on tööstuslikult toodetud materjal. Kuna kvarts on ülitugev mineraal ning ei ole poorne, siis on see kriimustus- ja plekikindel, mis teeb hooldamise lihtsaks. Kvartsi mudeli ja värvivalik on väga lai ning selle sortimendist leiab ka kõige nõudlikum klient endale sobivaima.

Graniit

Graniiti väärtustatakse selle struktuuri ja värvi poolest. Tema muster on alati kordumatu nagu ka teistel looduskividel. Sobib ideaalselt nii sise- kui välitingimustesse. Graniiti pakume poleerituna, lihvituna ja põletatud-harjatud viimistlusega. Viimase puhul jääb pind reljeefsem, kuid on väga omanäoline ja eriline.

Keraamika on tööstuslikult valmistatud materjal, mis koosneb looduslikest komponentidest nagu liiv, päevakivi, savi ning looduslikud pigmendid. Keraamiliste töötasapindade puhul on tegu erakordse kriimustus-, kuuma- ja vedelikukindlusega. See õhuke materjal on sisearhitektide suur lemmik ning sobib kaunistama eelkõige modernsemaid kööke.